Kevad Telia TV-s: põnevad sarjad, WTA tennis ja „Laula mu laulu“ uus hooaeg

#hbo #Inspira #Laula mu laulu #telia tv #WTA
3 min lugemine

Sel kevadel jõuab Telia TV-teenuse klientideni taas ridamisi eksklusiivset meelelahutust, mis sisaldab põnevaid sarju, WTA tennist kui ka palavalt armastatud laulusaate “Laula mu laulu” uut hooaega.

 

Nagu ikka, lähtub Telia oma telesisu planeerimisel eesmärgist avardada klientide maailma ning seetõttu leiab Telia TV valikust päris palju sellist sisu, mida teised kohalikud teleteenuse osutajad ei paku.

Erand pole ka tänavune kevadhooaeg, mis toob televaatajani nii põnevust, draamat, sporti kui muusikat.

Noortesari „Eufooria“

Tegu on HBO poolt toodetud ja kõrgelt hinnatud sarjaga, mis on interneti kihama pannud. Sarja peaosas mängib USA uue põlvkonna staar Zendaya, kes on sama rolli eest võitnud Emmy auhinna. Sarja teises hooajas üritab 17-aastane Rue East Highlandi linnakeses armastuse, kaotusvalu ja narkosõltuvuse vahel tasakaalu otsides lootusrikkaks jääda. „Eufooria“ 2. hooaja kõik osad on nähtavad Telia TV HBO keskkonnas.

WTA tenniseturniirid

Telia telekanal Inspira jätkab ka 2022. ja 2023 aastal Anett Kontaveidi ja Kaia Kanepi mängude edastamist WTA turniiridel. Saame kõik koos taas meie tipptennisistidele kaasa elada ning unustamatuid spordielamusi nautida.

„Ja ongi käes…“

Kauaoodatud „Seksi ja linna“ sarja järjeloos on Carrie, Miranda ja Charlotte selja taha jätnud elu ja sõpruse kolmekümnendates eluaastates ning pistavad rinda veel keerulisema elu ja sõprusega viiekümnendates eluaastates. „Ja ongi käes…“ esimene hooaeg on leitav Telia TV HBO keskkonnas.

„Laula mu laulu“

Aprillis alustab uut hooaega menukas laulusaade „Laula mu laulu“, kus 7-aastase vaheaja järel saavad Eesti hinnatud artistide laulud uued arranžeeringud.

Nädalaks ajaks mõisa kolinud seitsme laulja päevi täidavad üksteise lugude harjutamine ja õhtuseks etteasteks valmistumine. Lisaks jõuavad artistid ka mõnusalt aega veeta ja läbi lemmiktegevuste üksteist paremini tundma õppida. Õhtul istutakse aga ühise peolaua taha ja kantakse väikese hingevärinaga ette üksteise kõige populaarsemaid laule. Sel hooajal osalevad saates Tanja Mihhailova-Saar, Elina Born, Kadri Voorand, Jüri Pootsman, Mihkel Raud, Sven Lõhmus ja 5miinusest Põhja-Korea. „Laula mu laulu“ värsket hooaega näeb Telia Inspira kanali eetris alates 16. aprillist, laupäeva õhtuti kell 21:00.

Kontserdi „Terminaator 35“ otseülekanne

22. aprillil toimub Saku Suurhallis „Terminaator 35“ juubelikontsert. Eesti suurima rock show on tänaseks küll juba välja müüdud, kuid seal toimuvast näeb otseülekannet Inspira kanalil. Otseülekanne toimub 22. aprillil algusega kell 20:00.

Kui oled juba Telia TV kasutaja, jõuab osa eelpool mainitud sisust (nt WTA tennis ja „Laula mu laulu“) Sinuni läbi Inspira kanali. Uute sarjade nägemiseks tasub vaid üle kontrollida, kas kasutad juba ka HBO keskkonda.

Kõigile nendele, kes veel Telia TV-d ei kasuta, pakume aga võimalust proovida Telia TV teenust kolme kuu jooksul tasuta. Selleks tuleb vahemikus 14. märtsist kuni 30. aprillini anda oma soovist Teliale teada. Pakkumine kehtib kõigi TV-pakettide (Mini, Standard, Family) puhul.

 

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.