Jagatava mahuga mobiilipakett aitab perel raha kokku hoida

#jagatav maht #mobiilipakett #mobiilne elu
3 min lugemine

Kas teadsid, et Telia pakub oma klientidele võimalust jagada ühes mobiilipaketis sisalduvat mobiilse interneti mahtu mitme erineva pereliikme või nutiseadme vahel?

 

Ühte paketti on võimalik kokku liita kuni 5 seadet või 5 kasutajat, samuti saab nii seadmete kui kasutajate arvu omavahel kombineerida. Ühest küljest on see paindlik, teisalt võimaldab aga rahalist kokkuhoidu.

Päris tihti juhtub nii, et mõnel pereliikmel saab mobiilse interneti maht enne kuu lõppu otsa, teisel jääb aga üle. Ka sellistel juhtudel on lahenduseks jagatava mahuga pakett, võimaldades erinevate kasutajate vahel mobiilse interneti mahte jooksvalt ümber jagada.

Jagatava mahuga pakette saab kasutada ka 5G võrgus, mille Telia on ainsana Eestis juba enam kui 180 asukohas avanud.

Siin on neli peamist põhjust, miks on jagatava mahuga mobiilse interneti pakett kasulik valik just peredele:

Mitme mobiilipaketi asemel ÜKS
Selle asemel, et osta igale pereliikmele või nutiseadmele eraldiseisev mobiilse interneti pakett, saab soetada kasutaja(te) vajadusele vastava ühe paketi. Selles paketis sisalduvat mahtu saab jagada kuni viie erineva kasutaja ja/või nutiseadme vahel.

Mugavam hallata oma mobiilimahte
Mitme kasutaja või seadme vahel jagatavat mobiilse interneti mahtu on tunduvalt mugavam ja kergem hallata kui näiteks kolme või nelja erinevat paketti. Telia iseteeninduses saab pere esindaja määrata, kui palju mahtu igale kasutajale või seadmele parasjagu vaja läheb ning samas on ka näha, palju erinevad kasutajad või seadmed on oma mahtu tarbinud.

Mugavam arveldada ja kulusid kontrollida
Jagatava mahuga paketi puhul on arveldamine märksa lihtsam – klient tasub vaid ühe mahuga paketi eest, selle asemel, et tegeleda iga kuu erinevate pakettide arveldamise ja kuludega. Lisaks võimaldab jagatava mahuga pakett soovi korral määrata igale kasutajale või nutiseadmele mahupiirangu. See annab võimaluse juhtida näiteks lapse internetikasutust paindlikult.

Üks suurem pakett on soodsam kui mitu väiksemat
Suurema mahuga ning jagatav mobiilse interneti pakett on üldjuhul soodsam kui näiteks neli eraldiseisvat väiksema mahuga paketti. Seetõttu annab jagatava mahuga pakett perele võimaluse oma sideteenuste pealt igakuiselt kokku hoida.


Telia pakub oma eraklientidele viit erinevat Mobiilse Elu paketti (5GB, 10GB, 20GB, 40GB ja piiramatu mahuga pakett), milles sisaldavat  andmemahtu saab jagada kuni viie erineva seadme või pereliikmega. Pakettidega saab lähemalt tutvuda SIIN.

 

Kuidas leida Telia iseteenindusest jagatava mahuga pakett:

  • Sisene Telia veebilehel iseteenindusse;
  • Vali teenuste alt: Mobiil (kõik mobiiliga seotud teenused);
  • Avaneb vaade, kus on kuvatud kõik mobiilinumbrid, mille puhul oled omanik või kasutaja;
  • Klikkides soovitud mobiilinumbrile, avaneb selle paketi detailvaade. Seal saad hallata paketti, muuta paketi internetimahtu, lisada uusi kasutajaid, seada erinevaid piiranguid jne.