Hinnatud meditatsiooniäpp “Synctuition” nüüdsest tasuta

#kasulikud rakendused #meditatsioon #vaimne tervis
3 min lugemine

Tavaliselt kui midagi saab tasuta, siis tekib kahtlus, kas ikka on tegu väärt asjaga. Synctuition on väärt asi, täpsemalt lõdvestuseks mõeldud rakendus, mis pakub erakordselt hea helikvaliteediga audiorännakuid.

 

“Pane klapid pähe ja sulge silmad,” juhendab sametine naishääl tutvustavas klipis. Mõne minuti jooksul selgitab ta mulle, kuidas ma olen jõudnud siia, praegusesse hetke ja küsib, mida ma tahaksin selle hetkega teha. Märkan, kuidas keha lõdvestub ja unustan ära ümbritseva maailma. Taustal voogavale muusikale lisanduvad loodushelid. Need on salvestatud 3D-mikrofoniga ja pakuvad ruumilise elamuse – midagi, mida Youtube’st loodushelisid kuulates naljalt ei leia.

Helirännakud kulgevad läbi järjestatud raja. See tähendab, et kui tahan käima panna kolmanda klipi, mis lubab mind viia väljateenitud puhkusele, siis seda ei lubata, vaid pean minema samm-sammult, et hüpe poleks liiga järsk. Nimelt süveneb ka binauraalsete helide intensiivsus järk-järgult.

 

 

Kui Synctuition pakkus varasemalt kolme tasuta helirännakut ning seejärel tuli hakata maksma, siis tulenevalt jätkuvalt kestvast koroonakriisist, otsustasid äpiloojad teha selle kuni eriolukorra lõpuni eestlastele tasuta, soovides anda oma panuse rahva vaimse tervise heaks. Rakendus ise on ka, muide, eestlaste poolt ja Eestis viimase kümne aasta jooksul välja arendatud.

Synctuitioni koduleht tutvustab vaimse heaolu rakendust järgnevalt. “Synctuition toob sinuni üle 80 erilise rahustava helirännaku koos ajutegevust stimuleerivate 3D-helilainetega, mis vaigistavad meeled ning viivad mõtted eemale argimuredest. Läbi ühe lõõgastava seansi, on võimalik anda oma kehale vajalik süst uut energiat lihtsalt läbi keha ja meelte lõdvestuse. Tulemuseks on kvaliteetsem ja sügavam uni, mis aitab paremini valmis olla uue päeva väljakutseteks.” Just õhtul enne magamaminekut soovitataksegi helirännakuid ette võtta.

Kuigi Synctuitioni puhul on tegu idufirmaga, siis on neil juba 3 miljonit kasutajat, sada tuhat positiivset arvustust ja tugevad kohad allalaadimiste tabelites. Edu on neid saatnud nii USA-s, Aasias ning Euroopa suurtes riikides. Nii et kasuta võimalust ja pane see vaimset heaolu tõstev kõrgtehnoloogiline rakendus enda jaoks tööle.

Synctuitioni kingitust saavad kasutada kõik, kellel on Eesti IP-aadress, ehk piisab, kui oled registreerides Eestimaa pinnal.

 

Kuidas rakendust kasutada?

 

  • Lae alla Synctuition rakendus oma telefoni.
  • Loo kasutajakonto.
  • Haara kõrvaklapid ning alusta kuulamist!

Esimesed kaks helirännakut on koheselt avatud, peale seda avaneb iga järgmine rännak 12 tunni jooksul peale eelmist.

 

Tõmba rakendus alla Playstore’ist või Appstore’ist.

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.