Google´i nutikell hakkab kandma nime Pixel Watch. Mida muud olekski võinud oodata?

#google #nutikell
2 min lugemine

Aastaid on räägitud ja oodatud Google´i nutikella, mida pole tulnud ega tulnud. Nüüd aga tundub, et hakkab asjaks minema ja selgunud on kantava seadme nimi – Pixel Watch.

 

Nimi jõudis avalikkuse ette läbi Ameerika Ühendriikide Patendi- ja Kaubamärgiameti, kus nimi registreeriti, mis näitab selget kavatsust sellenimeline kell kasutajateni tuua. Pixeli nime kasutamine viitab, et tegu saab olema teatud mõttes paarilisena Pixeli telefonidele, kuid kindlasti mitte ainult. See nimi ei tule kuidagi ka üllatusena, sest Pixeli telefonid on Google´i nö majas sees toodetud ja see nutikell saab olema esimene, mille Google välja toob.

Alates detsembrist on internetti lekkinud erinevaid pilte ja infot, milline kell välja hakkab nägema. Muuseas oodatakse ka ühildumist Google´i omanduses Fitbiti aktiivsusmonitoridega. Pixel Watch saab kindlasti olema enamate võimalustega, kui Fitbit ja peaks pakkuma konkurentsi Apple Watch´ile, kirjutab The Verge.

Nii et sel aastal on lõpuks põhjust uut, ennekõike Androidile suunatud, kella oodata. Sellele vaatamata on kuulujutte, mis pole tõeks osutunud, räägitud juba aastaid. Eks Google on ka üritanud ühtteist teha, kuid sellest pole midagi välja tulnud. Kunagised LG kellad Watch Style ja Watch Sport olid algselt mõeldud Google´i kelladena, kuid need ei olevat sobinud välimuse poolest Pixeli perekonda. Ja jumal tänatud, sest nimetatud kellad olid kohutavad. Uued Pixeli kellad on aga midagi sellist, millele Google on valmis oma nime külge panema, seega võiks arvata, et nad vähemalt ise on rahul ja fännide pikk ootus hakkab lõpule jõudma. Rohkem selgust toob mais toimuv Google´i infopäev.