Fitbit Luxe on aktiivsuskell, mis on suunatud inimesele, kes hindab stiilset väljanägemist

#aktiivsusmonitor #Fitbit
2 min lugemine

Fitbit kuulutas välja uue aktiivsusmonitori Luxe, mis näeb välja stiilsem versioon nende Inspire 2 mudelist.

 

Eelmüük USA-s on juba alanud ning uue kella hinnas (USA-s 150$, Eestis tõenäoliselt ligikaudu sama hind eurodes) sisaldub kuus kuud Fitbit Premium teenust, mille tavahind on 10 dollarit kuus. Premium teenusest leiab näiteks hiljuti sinna laetud uue “Mindful Method” programmi, mis on loodud arsti ja eneseabi guru Deepak Chopra poolt ja milles on üle kolmekümne audio- ja videoseanssi ärksameelsuse ja enda hästi tundmise teemadel.

Fitbiti sõnul on nende uuel kellal erinevate suurustega randmetele mõeldud rihmad ja kell on mõeldud kandmiseks ööpäevaringselt. Luxe on nende siiani kõige õhukesem puutetundlik aktiivsusmonitor ja tõenäoliselt ei häiri see öösel magamist. Igatahes laadimiseks pole vaja kella igal õhtul käe pealt ära võtta, sest aku peab ettevõtte sõnul vastu viis päeva.

Kellal on vahetatav silikoonist rihm, mida saab kinnitada sobivalt vastavalt randme suurusele. Müügile tulevad ka erinevat värvi rihmad mitmest eri materjalist, näiteks nahast, roostevabast terasest jne.

Fitbit Luxe on mõeldud inimesele, kes soovib, et aktiivsusmonitor mõjuks ehtena, juveelina.

Isegi kella karp on tehtud roostevabast terasest traditsioonilisel meetodil, mida kasutatakse ka juveelide tegemisel.

Luxe on ilma nuppudeta, selle juhtimine käib läbi värvilise OLED puutetundliku ekraani. Nagu ka Fitbiti eelnevad kellad, on ka see ühendatav nii iOS kui ka Androidi seadmetega. Sisse on ehitatud Google Fast Pair, mis ühendab kella Androidi seadmetega kiiremini. Luxe toetab kombineeritud GPS-i, olles ühenduses telefoniga. See tähendab, et jooksude ja jalutuskäikude mõõtmiseks tuleb telefon kaasa võtta. Kui tahta sisse-ehitatud GPS-iga kella, siis Fitbit Charge 4-s on GPS olemas nagu ka Fitbit Pay, millega makseid teha ning Spotify juhtimise võimalus.

Koos Luxe’i väljatulekuga andis Fitbit teada, et ka firma teistel kelladel ja aktiivsusmonitoridel on olemas stressi haldamise mõõdik (Stress Management Score), mis võtab arvesse aktiivsust, unerütmi ja südametööd, et aidata stressitaset reguleerida, kirjutab The Verge. Läbi äpi suudab Luxe mõõta ka muud nagu näiteks hingamise mustrit, puhkeaega, südamerütmi, temperatuuri nahal, tuju, und ja menstruatsioonitsükleid. Samuti mõõdab Luxe vere hapnikusisaldust.

 

 

 

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.