Fitbit hakkab telefoni leidma

#Fitbit
1 min lugemine

Kui sul juhtub olema Fitbit 5 ja oled krooniline unustaja, siis meil on häid uudiseid. Aktiivsusmonitori kõige viimane uuendus paneb soovi korral telefoni helisema. Funktsioon on olnud juba mõnda aega olemas Fitbiti nutikelladel, aga mitte populaarsel aktiivsusmonitoril. Nimetatud võimalus on olnud Apple Watchi üks kasulikemaid omadusi.

 

Charge 5 omanikud peaksid saama selle funktsiooni automaatselt, kui installida 171.50 uuendus. Juhendi leiab siit Fitbiti abilehelt, kirjutab The Verge. Valik tekib, kui viibata mööda ekraani alla, maksete ja unerežiimide vahel. Vajutades funktsioonile, paneb see telefoni helisema. Seda isegi siis, kui telefon on hääletu peal.

Kirjeldatud funktsioon on parasjagu aktiivsusmonitoridele jõudmas. Seega tuleb ära oodata viimane uuendus, see ära teha ja kasutama hakata. Loodetavasti jõuab uuendus enne, kui sa telefoni järgmine kord ära kaotad.

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.