Esmakordselt Eestis: Super kõnekaardi saab nüüd kasutusele võtta eSIM-iga

#eSIM #Super
3 min lugemine

Telia tuli Eestis välja uue ja innovaatilise lahendusega, mis võimaldab Super kõnekaardi stardipaketi kasutusele võtta eSIM-iga.

 

Tegemist on Eestis esmakordse võimalusega, kus kõnekaardi kliendid saavad oma mobiilsideteenuse kasutamise siduda eSIM-iga.

Selleks, et Super kõnekaardi klient saaks värsket lahendust kasutada, on tal vaja eSIM toega nutitelefoni ning Superi äppi, kus on muudetud eSIM stardipaketi ostmine ning aktiveerimine lihtsaks ja mugavaks.

Kui Superi stardipaketi ostjal on nimetatud tingimused täidetud, ei pea ta enam vaeva füüsilise SIM-kaardi soetamise ja telefonisse paigaldamisega. Tänu sellele muutub kõnekaardi kasutusse võtmine kiiremaks ning ka keskkonnasäästlikumaks, kuna kaob vajadus plastikust SIM-kaardi järele.

Telia erakliendiüksuse juhi Kristjan Viilmanni sõnul soovib ettevõte pakkuda oma klientidele digitaalseid lahendusi, mis muudaks nende igapäevaelu mugavamaks ja efektiivsemaks. Superi kasutajatele suunatud eSIM lahendus ongi üks väga hea näide sellest, kuidas seda teha.

„Üha enam mobiilitootjaid varustab oma seadmed eSIM-iga. See omakorda kasvatab klientide ootust, et nende mobiilioperaator pakuks uusi ja põnevaid võimalusi eSIM-i võimekuse kasutamiseks. Meie poolt loodud Super kõnekaardi eSIM lahendus loob klientidele veelgi kiirema ja mugavama võimaluse teenusega liitumiseks – vaid mõne minutiga on võimalik saada endale Super kõnekaart koos mobiilse interneti ja kõneside ühendusega ning selleks ei pea isegi kodust lahkuma,“ selgitas Viilmann.

Enamus Super kõnekaardi klientidest kasutab nutiseadet

Telial on Eestis üle 100 000 Super kõnekaardi kasutaja, kellest koguni 89% kasutab nutiseadet. 12% Superi kasutajatest omab aga eSIM võimekusega telefoni.

„Näeme, et siin on meil võimalus klientide ootustele lähemale tulla ning pakkuda neile midagi sellist, mida Eestis seni pakutud pole. Oleme loonud Super kõnekaardi kasutajatele mugava äpi, kus saab loetud minutitega eSIM stardipaketi aktiveerida,“ märkis Viilmann.

Telia erakliendiüksuse juht lisas, et paljude kasutajate jaoks on kõnekaardil mitmeid eeliseid lepingulise mobiilipaketi ees: lihtne on teenusega liituda või see lõpetada, teenuse hind sõltub kasutatavast mahust ning näiteks Superi puhul toimub kogu teenuse haldamine mugavalt äpi vahendusel.

„Kuna nüüd on lisandunud Superile ka asukohast sõltumatu liitumine, on see veel üks tugev argument ja eelis kõnekaardi kasutamiseks. Vajadus kõnekaardi järele võib vahel tekkida ootamatult. Näiteks kasutavad kõnekaarti tihtipeale inimesed, kes avaldavad veebikeskkondades müügikuulutusi, kuid ei soovi kontaktnumbrina kasutada oma isiklikku mobiilinumbrit.“

Telia tuli Super kõnekaardi eSIM lahendusega välja oktoobri lõpus ning praeguseks on uue lahenduse kasutusele võtnud umbes sada inimest.

Selle kohta, kuidas Super kõnakaart eSIM-il tööle panna, leiab täpsema info Superi veebilehelt.