Apple plaanib välja tulla 15-tollise ekraaniga sülearvutiga

#apple #MacBook
2 min lugemine

Apple´i uuest Macbook Airi võimalikust disainist on räägitud palju, kuid uuema info kohaselt võib see tulla kahes suuruses. Kuulujuttude järgi töötab Apple kahe versiooni kallal, ühel 15- ja teisel 13 tolline ekraan. Kusjuures vähendades ekraani ümbritsevaid ääri, võib ka 13 tolline saada tegelikkuses pisut suurema ekraani.

 

Saab see nimeks Macbook Air või midagi muud?

 

Tootmisse peaksid uued arvutid minema järgmise aasta lõpus. Kasutama hakkavad need sama 30W laadijat, mida praegused Air´id, seega saavad need olema tunduvalt energiasäästlikumad, kui viimased Macbook Pro´d. Uute mudelite väljatulekuni on veel niipalju aega, et on ka võimalik mingi teine nimi, mitte Macbook Air.

Apple pole suurema ekraaniga rüperaale, mis oleksid mõeldud tavakasutajale, teinud juba pikka aega. Viimati tuli seda ette mudelitel iBook G4 (14 tolli) ja PowerBook G4, mille tootmine lõpetati juba 2006. aastal, kirjutab The Verge. Macbook Air klassi suurema ekraaniga arvuti võib osutuda populaarseks nende seas, kes soovivad suuremat ekraanipinda, kuid ei vaja 16 tollise Macbook Pro võimsust.

On huvitav, kuidas sülearvutid on olnud meiega juba aastakümneid ja vahepeal on räägitud, kuidas need jäävad ajale jalgu, konkureerides tahvelarvutite, nutitelefonide ja lauaarvutitega, kuid siin me oleme, on aasta 2022 ja me endiselt vajame sülearvuteid.