Telia 1 kliendina saad alati rohkem 

#filmielamus #koduinternet #Telia 1
2 min lugemine

Telia 1 kliendina saad tõhusamalt ja mugavamalt teha tööd ning igapäevatoimetusi ja lahutada mõnusamalt meelt, sest Telia 1-ga on sul alati kiire Koduinternet, uuele seadmele soodne järelmaks ning kaks tasuta filmielamust kuus. 

 

Telia 1 soodustusi saavad nautida kõik need Telia kliendid, kes kasutavad Telia kolme põhiteenust: mobiilset internetti, Koduinternetti ja TV teenust. Mis on Telia lojaalse kliendi põhilised boonused? 

Surfa kaks korda kiiremas koduinternetis 

Kiire koduinternet on kaasaegse elu üks nurgakividest, tagades nii videote ja muusika katkematu striimimise, võimaluse teha tõhusalt kaugtööd kui ka peredele mitme seadme samaaegselt ühendamise. Sisuliselt ei ole kiire koduinternet lihtsalt mugavus, vaid oluline komponent, mis muudab argipäevad veelgi põnevamaks, efektiivsemaks ja mugavamaks. 

Telia 1 kliendid saavad nautida olemasolevast kiiremat koduinterneti ühendust soodsama hinnaga.  

24 tasuta filmielamust aastas 

Kui kinno ei jõua nii tihti kui tahaks, siis on tõelisel filmigurmaanil võimalik parimaid linateoseid nautida mugavalt ka kodust lahkumata. Telia TV videolaenutuse filmivalik uueneb iga nädal, sisaldades nii uusimaid Hollywoodi filme, vanu lemmikuid kui ka tuntud kinoklassikat. Telia 1 kliendil on võimalik iga kuu valida kaks tasuta filmi, mida 48 tunni jooksul vaadata kasvõi mitu korda. Aastas teeb see kokku 24 tasuta filmielamust, mida saab valida rohkem kui 3000 linateose hulgast. 

Näiteks leiad hiljuti Telia Videolaenutuse valikusse lisandunud filmide hulgast praegu kinodes jooksva fantaasiakomöödia „Vaesekesed“, mis pälvis neli Oscarit. Lisaks leiad krüptost ja investeerimisest pajatava kodumaise filmi „Vaba raha“, mis võtab huumoripihtide vahele viimase kümne aasta jooksul rahvusspordiks saanud rahatarkuse.  

Soodsa järelmaksu intressiga oled nutikas 

Kui plaanid vahetada nutiseadet või soetada uue seadme mõnele pereliikmele, siis Telia 1 kliendina saad kasutada soodsat järelmaksu intressi ning paindlikku tagasimakseperioodi. Samuti on Telia tootevalikus alati 0%-lise intressiga pakkumisi nii premium- kui ka soodsama hinnaklassi nutiseadmeid. Tutvu valikuga Telia kodulehel 

 

Lisaks põhisoodustustele saad Telia 1 kliendina valida iga 3 kuu järel 2 lisasoodustust. Lisasoodustused võivad ajas muutuda ning nende saadavus võib olla piiratud. Lisasoodustuse tellimine on lihtne: selleks tuleb Telia 1 liitumislehel vaid sisse logida, valida endale meelepärane soodustus ja seda kasutama hakata. Vaata lähemalt lisasoodustusi  siit.