Vana nutiseadme tagastamine võib anda olulise hinnavõidu

#kasutatud seadmed #vana uueks
2 min lugemine

Telia pakub kõigile oma klientidele võimalust tagastada kasutuses olevaid mobiiltelefone, nutikellasid ning süle- ja tahvelarvuteid, mille saab pöörata uue seadme soetamisel arvestatavaks hinnavõiduks.

 

Kõik tagastatud seadmed, mis on heas tehnilises seisukorras, vaadatakse üle, puhastatakse ning loomulikult kõik andmed kustutakse, vajadusel vahetatakse ka komponente ja seejärel suunatakse taas ringlusse. Seadmed, mida ei ole võimalik taastada ja uuele kasutusringile saata, utiliseeritakse vastavalt keskkonnanõuetele ja saadud materjalid suunatakse taaskasutusse. Telia kasutab seadmete taastöötlemisel sertifitseeritud partnerit.

Vana uueks pakkumine sobib ideaalselt uue nutiseadme ostmiseks ja seda mitmel põhjusel – see annab arvestatava hinnavõidu ning ühtlasi vähendab keskkonnajalajälge ja aitab vältida potentsiaalseid turvariske.

Silma tasub alati peal hoida meie pakkumiste lehel, kuhu on lisatud meie parimad pakkumised, kus aegajalt leiab ka tooteid, mida on võimalik osta lisasoodustusega kui tood oma vana seadme meile.  

Näiteks mai kuus saad iPhone 14 seeria telefoni vähemalt 100€ soodsamalt kui tagastad vana seadme, mis ei pea olema isegi töökorras ja võib olla väärtusega kasvõi 1€ (sel juhul on Sinu uus telefon 101€ soodsam). 50€ lisasoodustus kehtib ka iPhone 13 128 GB ja Apple Watch SE puhul. Uuri lähemalt siit.

Telia on muutnud vana seadme hindamise ja tagastamise protsessi mugavaks ja kiireks ning kliendid ei pea kasutatud seadmeid ise näiteks Telia esindusse tooma – selle asemel saab kogu asjaajamise teha kontaktivabalt.

Samuti on Vana uueks teenus muudetud võimalikult paindlikuks ning vana seadme tagastamisel ei pea klient soetama sama kaubagrupi seadet. Nii saab tagastatud telefoni soodustusega osta näiteks hoopis tahvelarvuti või kõrvaklapid. Küll kehtib hetkel reegel, et uus toode peab mahtuma pakiautomaati.

 

Kuidas vana seade tagastada ning uus selle võrra soodsamalt soetada?

 

  1. Hinda Telia veebilehel asuva kalkulaatori abil oma seadme seisukorda ning saa teada seadme väärtus;
  2. Vali endale Telia e-poest meelepärane seade ning soorita ost tavapärasel viisil, kasutades uue seadme sissemakseks vana seadme väärtust;
  3. Pärast uue seadme kättesaamist vii kasutatud seade 48 tunni jooksul pakiautomaati. Ära unusta vanast seadmest andmeid kopeerida ning eemalda seotud kasutajakontod.

 

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.