Teeme jõulukingituste asemel annetuse Kiusamisvaba Koolile 

#Elo Võrk #kiusamisvaba kool #KiVa #Suurim julgus
1 min lugemine

Sel aastal on meie südameasjaks olnud turvalise internetikogemuse tagamine. See suur missioon hõlmab meie jaoks ütlemata olulist ühiskonnagruppi – lapsi ja noori, kirjutab Telia toetustegevuste juht Elo Võrk.

 

Et laste ja noorte internetis toimetamine oleks turvalisem, toetab Telia sel aastal äripartneritele jõulukingituste tegemise asemel 10 000 euroga Kiusamisvaba Kooli.

Selle  summa eest valmivad digiõppe materjalid kõikidele Eesti ja KiVa koolide õpetajatele ning küberkiusu ja vähemuste diskrimineerimise teemalised veebikoolitused kõikidele KiVa programmi kooliastmetele.

Meie annetuse toel tehtavad digiõppe materjalid valmivad 2023. aasta jooksul. Varasemalt on Kiusamisvaba Kool olnud Telia hea partner küberkiusuvastases kampaanias Suurim Julgus. Kuna koolikius on kolinud nutiseadmetesse, saame kiusuprobleemi vähendada otseselt läbi teaduspõhise ja kogu kooliperet kaasavas programmis, mida veab Eestis Kiusamisvaba Kooli võrgustik, kus täna on juba üle 100 kooli.

Jõulukingituste asemel oleme ka varasematel aastatel teinud annetusi algatuste heaks, mis aitavad lahendada läbi tehnoloogia Eesti jaoks olulise probleeme. 2020. aastal toetasime Clanbeati, 2021.aastal läks meie toetus Solaride Academyle. Tahame seda traditsiooni edaspidi hoida ja jätkata.

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.