Rakendus, mis lahendab inimkonna põhiküsimuse (- MealWheel)

#Rakendused
1 min lugemine

Inimkonda on juba aastatuhandeid vaevanud üks äärmiselt oluline, võiks isegi öelda, et eksistentsiaalne küsimus – mida süüa?

 

Kui erinevates arenguriikides on inimese jaoks tõepoolest aktuaalne, mida ja millest endale ja oma perele süüa teha, siis arenenud riikides on lugu pigem vastupidine. See tähendab, et inimesed ei suuda teha valikut, milliste hõrgutistega oma tuimuma kippuvaid maitsenäsasid ergutada – kas pizza, burks, KFC, pasta või hoopis midagi hiina köögist?

Mul on hea uudis kõigile neile vaevlevatele näljastele – valminud on suurepärane telefonirakendus MealWheel (eineratas), mis valimisprotsessile lõpuks ometi lõpu teeb. Rakenduse tööpõhimõte on lihtne nagu vorstivõileib. Rakendusse tuleb sisestada erinevad saadaolevad einevariandid ning seejärel lihtsalt ’keerutada ratast’. Voila – bingoloto ratast meenutav ’ratas’ peatub ühe konkreetse toidu juures, mis tulebki valida. Aga see pole veel kõik! Kui mingil väga olulisel põhjusel valituks osutunud toit siiski ei sobi, siis võib uuesti ratast keerutada ja loota, et järgmine valik on rohkem meeltmööda.

Rakendus on saadaval täiesti tasuta nii Androidide kui iPhone’i jaoks.