Nutikell, mille aku peab vastu kaks nädalat – Huawei Watch GT 4

#Huawei Watch GT #nutikell
2 min lugemine

Nutikellasid näeb randmetel üha rohkem. Sellele vaatamata olen siiani ilma ühetagi läbi ajanud ja seda ennekõike põhjusel, et ma kohe üldse ei taha veel ühte seadet, mida iga päev laadida. 

 

Küll aga olen olnud näiteks mitme erineva Xiaomi aktiivsusmonitori kasutaja, mille aku pidas juba aastate eest vastu nädal aega järjest.

Kuid nüüd hakkab mu vastuseis murenema, sest Huawei Watch GT seeriast leiab mudeleid, mis mõõduka kasutamise puhul peaksid tõesti kuni paar nädalat ilma laadimata elus püsima.
See, kuidas moe- ja stiiliteadlikud inimesed neid kellasid kiidavad, on juba teise artikli teema. Nendest kelladest võib rääkida pikalt, alustades mõistlikust hinnast ja lõpetades tohutute võimalustega kella isikupärastada. Seejuures on ka sportimiseks ja unejälgmiseks igati asjalikud, mitte pelgalt iluasjad.

Aga üks, millest ma ei saa üle ega ümber ja mis tõmbab GT 4 seeria poole, nagu nutikellad seda varem pole suutnud, on aku kestvus. Müügilt leiab lisaks viimasele seeriale ka eelmist  GT 3 mudelit, mis on uuest seeriast vaid natuke kehvemate näitajatega. Ja järgmisel aastal oodatakse GT 5 seeriat, mis tõenäoliselt on taas grammi võrra parem, mitte pöörane hüpe edasi.

Seega, tuleb poodi minna ja proovida, kuidas käe peal istub. Kuni neid veel lettidel jagub. 

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.