Instagram hakkab ütlema, keda pole mõtet jälgida

#instagram #kasulikud rakendused
2 min lugemine

Instagram on rakendusse toonud mõned uued võimalused, mille abil organiseerida neid inimesi, keda jälgitakse. Täpsemalt annab äpp ülevaate neist, kes feedi ja Stories’id kõige enam üle ujutavad ning neist, kellega puutud läbi laikide kokku kõige vähem.

 

Nii, et kui sulle tundub, et jälgid liiga paljusid ja tahaksid, et feedist jõud üle käiks, siis nüüdsest on lihtsam välja selgitada, kes on suurim spämmija ja kelle postitused sulle tegelikult korda ei lähe.

Kontosid saab sorteerida ka juba follow’ma hakates, nähes, kes on olnud sinu Instagramis kõige kauem ja kes on uuemad sõbrad. Neid kategooriaid näeb läbi Following-nupu.

Instagrami esindaja sõnul inimeste huvid ja suhted aja jooksul arenevad ning muutuvad. Kooli lõpetamine, kolimine uude linna või uued hobid – nende kõigiga käib kaasas ka soov jälgida erinevaid Instagrami-kontosid.

 

Millisel juhul on uus funktsioon kasulik?

 

Kui sa oled otsinud võimalusi vähendada inimeste hulka, keda jälgid ja määrata ise, milline Instagrami skrollimine välja näeb, siis on see funktsioon just sulle. Hiljuti lisandus äppi võimalus näha kõikide, keda follow’ takse ajalist järjestust – keda hakati jälgima esimesena ja keda alles hiljuti. Põhimõtteliselt näeb tänu sellele, kus vanemad suhted lõppesid ja on justkui meeldetuletus inimestest, kellega enam ei suhtle.

Paljud on juba avastanud, et nad näevad oma Instagramis kõige rohkem just mingite brändide postitusi, mitte päris sõprade omi, kirjutab The Verge. Kõige vähem kokkupuuteid on mul igasugu staaride ja kuulsustega, keda ma jälgin aga kelle postitusi laigin väga harva.

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.