Kõik tahavad suvest viimast võtta ja õues olla. Just seetõttu valisime välja parimad äpid, mis aitavad suve nautida täiel rinnal.

 

Google Maps

 

Google Maps pole võib-olla esimene äpp, mis suvega seostub, kuid kui mõtlema hakata, siis kuhugi liikudes, eriti uusi radu avastades, on kaardirakendus ikka ja jälle vajalik. Kuigi Google Maps on meie ümber olnud justkui terve igaviku või vähemalt sama kaua, kui nutitelefonid, on see siiski pigem nagu elus organism, mis pidevalt areneb ning paremaks muutub.

Lae Androidile

Lae iOS-le

 

Kindle e-luger

 

Kuigi e-luger on eraldi seade, siis samanimenile äpp on äpipoodides samuti saadaval. Sellega saab lugeda e-raamatuid täpselt nagu lugeri peal. Tõmba endale kasvõi tuhandeid raamatuid ja loe neid mugavalt, kus aga lugemise tuju peale tuleb. Kuigi telefonist lugemine pole silmadele nii meeldiv, kui e-lugeri pealt, siis on see siiski hea võimalus avada ükskõik mis raamat sobival hetkel. Kui raamat maha ununeb, siis telefon on ikka kaasas – rannas, lennujaamas või kuhuiganes suvi sind kannab.

Lae Androidile

Lae iOS-le

 

AccuWeather

 

Ilm võib suveplaanid teinekord päris korralikult ära rikkuda. Aga et olla valmis ootamatuks vihmahooks või hoopis kuumalaineks, tasub kõige viimasemate prognoosidega kursis olla. AccuWeather on üks parimatest ilmaäppidest, mis toob sinuni täpsed detailid ennustatava ilma kohta. Sealhulgas ka õhuniiskuse ja UV indeksi.

Emhi.ee on kodumaine ilmaportaal, kust saab samuti vaadata sademeid, tuult, õhutemperatuuri ja muud.

Lae AccuWeather Androidile

Lae AccuWeather iOS-le

 

Spotify

 

Vahel on mõni kindel lugu, millega meenub terve suvi kunagi aastaid tagasi. Või mõni teine lugu, mis toob hetkega suvetunde. Mõni lugu kõlab õigesti ainult suvel. Spotify aitab sul leida just selle õige loo või playlisti, mis suve bängima paneb. Muidugi on päris suur võimalus, et sa juba Spottarit kasutad. Üks Spotify võlusid ongi see, et sul võib see olla, kuid alati on midagi uut avastada. Ja isegi, kui peaks sadama nädalaid järjest paduvihma – lemmiklood teevad kõik paremaks.

Lae Androidile

Lae iOS-le

 

mTasku

 

Mobiilse rahakoti lahendus on viimase aasta jooksul teinud läbi kiire arengu ning selle kasutajate arv, mis ulatus mai alguses juba enam kui 40 000 inimeseni räägib enda eest. Kliendid hindavad mTasku mugavat lahendust ja oodata on, et kasutajate hulk kasvab veelgi. mTaskuga saab tasuda nii Tallinna Kaubamaja Grupi kauplustes – Tallinna ja Tartu Kaubamaja, Selver, I.L.U. kauplused – kui ka ABC Supermarketsi kauplustes (Solarise toidupood, Delice’i toidupoed ja Comarketi toidupoed). Mis võiks olla suvel mugavam, kui kõik sinu panga- ja kliendikaardid on mugavalt ühes kohas!

Lae Androidile

Lae iOS-le