Allavaatav koer või tuviasend? Jooga sobib kõigile ja pakub palju rohkemat, kui lihtsalt kerget venitust matil. Joogat võib nimetada ka liikuvaks meditatsiooniks – suurepärane meeleharjutus ja ühtlasi korralik koormus kehale.

Pole vahet, kas kuuled sõna “vinyasa” esimest korda või oled praktiseerinud juba aastaid, joogaäppe leidub kõigile ja harjutamise tulemuseks on tugevam keha, kindlamad asendid ja parem painduvus.

 

 

Alusta algusest

 

Teekond perfektse kätelseisuni algab plangu-asendist. Yoga Studiol on tunnid ja programmid, mis sobivad ka esimest korda joogaga tutvust tegevale huvilisele.

Yoga Studio: Mind & Body

 

Õpi joogat originaalkeeles

 

Pocket Yoga kataloogidest leiab põhjaliku ülevaate asanatest ja nende sanskritikeelsetest vastetest. Harjuta joogat õppides ka pooside nimed. Kas teadsid, mida tähendab “Utthita Parsvakonasana”? Pocket Yoga’st leiad inimkeelse vastuse. Ühtlasi on äpis ka valmis kavad, mille järgi harjutada.

Pocket Yoga

 

 

 

Praktiseeri oma harjumuste järgi

 

Kasuta Down dog äppi selleks, et luua omaenda praktika. Vali sobivad parameetrid nagu stiil, kestvus ja tase ning rakendus annab kava, mis sobib täpselt sinuga.

Down dog

 

Sega kõik kokku

 

Jooga on populaarne, sest seda saab teha väga mitmekülgselt. Asana Rebel võtab staatilised asendid, mis näevad lihtsad välja aga on uskumatult võimsad ning kombineerib neid tänapäevaste fitness-kavadega.

Asana Rebel: Yoga and Fitness

 

Sihi täpselt

 

Kui teha hästi palju kordi järjest “Päiksetervitust”, siis see on kogu kehale paras koormus aga ühtlasi on võimalik leida kavu, mis keskenduvad kindlatele lihasgruppidele. Nii nagu jõusaalifanattidel on jala- ja käepäevad, leiab ka Daily Yoga varamust nende joogavasted.

Daily Yoga

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.