Suuremates Telia esindustes saab nüüd telefoni ekraani spetsiaalse kaitsekilega katta

#ekraanikaitse #FastSkin
3 min lugemine

Telia pakub neljas esinduses (Rocca al Mare, Kristiine, Ülemiste ja Pärnu Port Artur) võimalust varustada telefon spetsiaalse FastSkin Standard ekraanikaitsekilega.

 

Nutiseadmed on meie igapäevasteks kaaslasteks. See pole ka mingi ime, sest praeguse aja telefonid on väga võimekad ning aitavad meil maailmaga igal ajahetkel ühenduses olla. Nii saavad käigu peal tehtud pildid, loetud e-kirjad ja üle vaadatud sotsiaalmeedia.

Iseenesest mõistetavalt soovib enamik kasutajatest ka oma kallihinnalist seadet kaitsta ning säilitada selle kena välimust. Seetõttu kasutatakse palju erinevaid ümbriseid, kaitseklaase ning kilesid.

Paraku aga on ekraani kaitsvad lahendused päris kallid ning kõikidele telefonimudelitele pole neid ka alati saada. Lisaks jääb probleem paigaldusega, sest seda tuleb teha suhteliselt täpselt ning veenduda, et ekraani ja seda kaitsva materjali vahele ei jää tolmu.

FastSkin

Telial on sellele lahendus. Nimelt on nüüdsest võimalik enamikele telefonidele suuremates Telia esindustes kohapeal lasta toota konkreetselt enda seadmele sobiv ekraanikaitsekile. Selleks pole vaja teha muud, kui esindusse kohale minna ning telefon ette näidata.

Kiled ja neid lõikav seade on olemas suuremates Telia esindustes ehk Tallinnas Kristiines, Ülemistes ja Rocca al Mares ning Pärnus Port Arturis.

Müügitöötaja abiga tuvastatakse esinduses seadme täpne mudel ning seejärel saab klient juba välja valida endale sobiva kaitsekile tüübi. Kuna ekraanikaitse lõigatakse välja kohapeal, siis on toetatud enamik kasutuses olevatest telefonidest.

Kilede valikus on hetkel kolm versiooni: tavaline, privaatsusfiltriga ning biolagunev.

Seega on klassikalise kile asemel võimalik paigaldada ka privaatsusfiltriga variant, mis varjab telefoni ekraanil toimuva kõrval olijate pilgu eest. Biolagunev kaitsekate on aga loodussõbralik, kuna selle võib peale kasuliku eluea lõppu komposteerida või biolagunevate jäätmete konteinerisse visata.

Valmis loetud minutitega

Kui tavaliselt on ekraanikaitse paigaldamine paras peavalu, siis antud lahenduse puhul ei pea sellele mõtlema. Nimelt pakub Telia nii-öelda täispaketti, ehk kile lõigatakse välja ning ka paigaldatakse kohapeal ja seda kõigest leotud minutitega.

Täpsemalt sisestab müügitöötaja masinasse kliendi telefoni mudeli info, valitud tüüpi kile ning seejärel lõikab seade välja millimeetri pealt sobiva tüki.

Edasi paigaldab vastava koolituse saanud inimene kaitsekatte ekraanile, jälgides kõiki tootjapoolseid nõudeid ja ohutusmeetmeid. Nii võib olla kindel, et kile alla ei jää tolmukübemeid ega mustust. Samuti saab see tänu professionaalsele paigaldusele ideaalselt paika.

Kui palju see maksab?

FastSkin Standard ekraanikaitsekile maksab koos paigaldusega 19,90€, privaatsusfiltriga 24,90€ ja biolagunev 29,90€ ning kuna kaitsekilet saabki soetada vaid koos kohapealse paigaldusega, ei ole toodet hetkel võimalik osta e-poest.

Lisaks tasub mainimist, et klient ei pea piirduma vaid nutitelefonide kaitsmisega. Tegelikult saab sobiva kaitsekatte toota ka näiteks kelladele. Seega tasub kõigil nutikellade omanikel teenusele mõelda. Samuti saab FastSkin abil pikendada näiteks Xplora lastekella ekraani eluiga.

Mina kirjutan peamiselt nutitelefonidest ja nendega seonduvast (rakendused, hooldamine). Samuti annan ülevaateid arvutitest ja nende lisaseadmetest – kuidas oma seadmete eest hoolitseda ja mismoodi valikut teha.