Digitarga kingikalender 2. detsembril: Lenovo IdeaPad Yoga 3 Pro on väga ilus ja võimekas sülearvuti

#digitarga kingikalender #IdeaPad Yoga 3 Pro #Lenovo #piret käen
Чтение на 3 мин

Lenovo IdeaPad Yoga 3 Pro puutetundlikku ekraani saab keerata n-ö tahvelarvuti asendisse – ekraani keeratavus 360 kraadi üle võlli! Pealegi on see arvuti lihtsalt nii ilus, et silm puhkab. Jaga seda kingisoovitust Facebookis kolme sõbra või lähedasega, kes sinu arvates just sellist digitarka jõulukinki vääriksid, lisa #kingikalender #digitark ning su armas jõulusoov võibki tõeks saada! Kui oled Instagrami-fänn, postita @Sõbrale, kelleta ei saa, hoopis armas videotervitus, lisa #kingikalender #digitark ning jää ootama häid uudiseid jõuluvanalt. Kõike seda võid teha ka Twitteris. Jõuluimesid ju juhtub!

Arvuti on tõeliselt kerge, ainult 1,2 kg. Arvuti kergus on tagatud osaliselt tänu M-seeria protsessorile ja kiirele SSD-kettale. Aku säästlikkust reguleerib M-seeria protsessor, mis on mõeldud spetsiaalselt kaasaskantavatele õhukestele ja kergetele sülearvutitele.

Kiirust ja töötamise stabiilsust lisab 8 GB põhimälu. Lisaks on tal QHD+ (3200 x 1800 pikslit) ekraani resolutsioon, mis teeb pildi väga teravaks ja selgeks ning IPS-tehnoloogia, mis suurendab arvuti vaatenurka ja timmib ka omalt poolt pildi kvaliteeti.

See arvuti on mõeldud inimesele, kes liigub palju ringi, vajab kiiret ning kvaliteetset arvutit ja keda ei jäta külmaks ka püss-arvuti välimus.

Yoga 3 Pro’ga saad kaasa tasuta 50 GB mobiilset internetti ja võimaluse soetada soodushinnaga eestikeelne Microsoft Office 365 Personal (32-bit/x64).

EMT ja Elioni kliendihind 990 €
Digitark.ee/kingikalender

Kuidas võita just see kingisoovitus sõbrale jõulukingiks?

See on lihtne. Mine Digitark.ee/kingikalender, vali toode ja kliki Share/Jaga, postita sotsiaalmeedias #kingikalender #digitark oma kolmele sõbrale, ja üks neist võibki saada jõuluimest puudutatud ning võita Digitargalt uhke jõulukingi!

  • Vali Digitarga kingikalendri lehelt (ee/kingikalender) üks meelepärane kingisoovitus, kliki Share/Jaga, lisa (tag‘i) kolm sõpra, teemaviide #kingikalender #digitark ja jää ootama tulemusi.
  • Jaga sõbrale Instagramis oma jõulutervitust – fotot või videot –, lisa teemaviide #kingikalender #digitark ja info, mis toodet sa tahaksid just talle jõulukingiks ning miks, ja jää ootama tulemusi.
  • Kõike seda võid teha ka Twitteris.
  • Digitarga jõuluvana loosib kolm jõulukinki välja 24. detsembri keskpäeval!

Tutvu kingisoovitusega lähemalt EMT ja Elioni e-poes:

 

Osalemise tingimused. Tehnoloogiaportaal Digitark (digitark.ee/kingikalender ja Digitark.ee/календарь-подарков, Eesti Telekom) loosib 24. detsembril välja kõikide nende inimeste vahel, kes on kasutanud Facebooki ja/või Instagrami postitustes ajavahemikus 1.–24. detsember 2015 kell 10:00 teemaviidet ehk hashtag’i #kingikalender #digitark, kolm auhinda (kingikalendris tutvustatud toodete hulgast) ja toimetab võitnud postitustest märgitud ühele sõbrale (loosi tahtel) jõululaupäeval, 24. detsembril auhinna jõulukingina kulleriga ka kätte. Tutvu kampaania tingimustega lähemalt Digitark.ee/kingikalender.