Netivestlusi on rohkem kui kunagi varem ja nende juurde käivad lahutamatult ka emotikonid ehk emotsioone väljendavad sümbolid. Apple’i uus operatsioonisüsteem iOS 15.4 toob inimesteni värske saagi uutest emotikonidest, nende hulgast leiab sulava näo ja ebamugavustundes huulde hammustamise.

 

iOS 15.4 on praegu testimisel, kuid kui see välja tuleb, siis leiab sealt 37 uut emotikoni. Emojipedia pani kokku esimese vaate uutele sümbolitele. Täpne väljanägemine sõltub platvormist, mida kasutatakse, kuid üldise pildi saab juba praegu ette. Uute emotikonide taga on ettevõte Unicode Consortium, kes on need välja töötanud, kirjutab The Verge.

 

 

Seebimullid, sõrmede vahelt piiluv silm ja saluut-tervituseks tõstetud käsi on vaid mõned huvitavamatest.

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.