Üle 2800 iOS-i rakenduse teenivad üle 1 miljoni dollari

#apple #iOS #Rakendused
1 min lugemine

10 aastat tagasi avalikustas Apple rakenduste poe, mis muutis nutitelefonide ajalugu igaveseks.

 

Tänapäevaks on inimesed installeerinud enda nutitelefonidesse pea 100 rakendust, millest nad kasutavad igal kuul 40. Prantsusmaal, Indoneesiast ja Lõuna-Koreast on alla laaditud 112 rakendust, mis on rohkem kui üheski teises riigis.

Uuringust selgub, et iOS-i rakendusi laaditakse alla rohkem kui Google Play poe rakendusi. Vaadates seda kõike, teenivad Apple’i poes asuvad rakendused ligi kaks korda rohkem raha kui Google Play poes asuvad rakendused. Ennustuste ja turuanalüüsi järgi võib arvata, et App Store’i teenitav tulu tõuseb viie aasta jooksul enam kui 80% võrra. Uuringu tegijate sõnul käib 2017. aastal läbi 42,5 miljardit dollarit ja 2022. aastal võib see arv tõusta juba 75,7 miljardi dollarini.

Kõige enam kulutatakse raha USA-s (36 miljardit dollarit); Hiinas 27,7 (miljardit dollarit) ja Jaapanis (25,2 miljardit dollarit). Aasia maades hakkas App Store’i tulu tõusma 2014. aastal, kui Apple tutvustas neis riikides iPhone 6-t ja iPhone 6 Plusi.

Kõige enam on tõusnud rakenduste-sisesed maksed. Spotify, Netflix ja Tinder on kõige enam teenivad rakendused. Ilmselgelt liiguvad inimesed telefonidesse ja miljonäriks saamiseks võib luua rakenduse ja loota, et kasutajad seda soovivad.

 

Allikas: venturebeat.com

 

 

ehk Wise Gadgets on tehnoloogiahuviline, kelle elu eesmärgiks on ühendada kõik vanaemad võrku. Pole möödunud päeva, kus tehnika-laadset vidinat pole katsunud. "2012. aastal hakkasin filmima videoid YouTube'i portaali ning praeguseks hetkeks olen vaadatud tehnikapersoon, kogudes fänne kõikjalt maailmast," selgitab ta. "Üks hea sõber on öelnud mulle kord, et ma hingan ja söön tehnoloogiat. YouTube, Facebook, fotograafia, videod ja tehnoloogia on üks väga suur osa igapäeva elust."