Telefoni kaitsekorpus, mis muudab nutitelefoni hävimatuks

#kaitse #telefoniümbris #ümbrised
2 min lugemine

Saksamaalt pärit tudeng töötas välja iPhone’i kaitsekorpuse, mis peaks muutma telefoni põrutuskindlaks. See töötab nii, et kui telefon kukub maha, siis tulevad korpuse seest välja 8 “jalga”, mis kaitsevad seadet katkiminemise eest nii esi- kui ka tagaküljel.

 

Isiklikult ei soovitaks telefoni selleks maha visata, et näha, kas SEE toode töötab.

Kaitsekorpust kasutades ei pea inimesed enam muretsema remondi pärast, kuna telefon muutub peaaegu et hävimatuks. See kaitsekorpus ei muuda praeguste andmete põhjal telefoni liiga paksuks ja ta näeb samal ajal väga stiilne välja. Inimesed näevad probleemi nimelt selles, et väga õhukeste kaitsekorpustega nutitelefonid ei ole kaitstud, vaid on pigem aksessuaari eest.

 

 

Frenzel kirjeldab korpuse põhimõtet järgnevalt. Kaitsekorpuse nurkades asuvad sensorid, mis saavad aru, kui seade kukub ja seejärel sirutub korpusest välja 8 “jalga”, mis kaitsevad telefoni kukkudes. Kukkumise järel saab need jalad tagasi korpuse sisse murda ja tänada Frenzeli kaitsekorpust, et nutiseade ei läinud katki. Vaata videot siit.

Frenzeli sõnul on kaitsekorpusel ka akupank, millega saab seadet laadida. Praegu tuleb Frenzel välja Kickstarteris, mis on ühisrahastuse koduleht, kust saab endale toote soetada. Nutikorpust hakatakse esialgu tootma iPhone X-le, iPhone 8-le, iPhone 7-le, iPhone 6s-le ja iPhone 6-le.

 

 

ehk Wise Gadgets on tehnoloogiahuviline, kelle elu eesmärgiks on ühendada kõik vanaemad võrku. Pole möödunud päeva, kus tehnika-laadset vidinat pole katsunud. "2012. aastal hakkasin filmima videoid YouTube'i portaali ning praeguseks hetkeks olen vaadatud tehnikapersoon, kogudes fänne kõikjalt maailmast," selgitab ta. "Üks hea sõber on öelnud mulle kord, et ma hingan ja söön tehnoloogiat. YouTube, Facebook, fotograafia, videod ja tehnoloogia on üks väga suur osa igapäeva elust."