Instagram hakkab lõpuks ütlema, kui oled kõiki pilte näinud. Testimisel on  uus funktsioon, mis võib kasutajate aega säästa ja tänu sellele saavad nad veeta vähem aega telefonis ja rohkem aega päris maailmas. Foto- ja videojagamise teenus on tänapäeva noorte seas ülipopulaarne.

 

2016. aastal muudeti vastu inimeste soovi Instagramis ilmuvate piltide kronoloogiline järjekord. Tänu kronoloogilisele järjekorrale saime kasutajatena aru, kui olime kõik pildid ära vaadanud, kuid Instagram tegi siiski rakendusse uuenduse.

Aastaid hiljem leiab firma nüüd, et tuleks muuta rakendust ja näidata kasutajatele teadet “You’re All Caught up” ehk Sina oled kõiki viimase 48 tunni jooksul postitatud pilte näinud.

Allikate põhjal võime loota, et uus funktsioon jõuab kõikide kasutajate telefonidesse selle aasta jooksul, mis loodetavasti lõpetab lõputu ajajoonel skrollimise. (Allikas: techcrunch.com)

Umbes nädal aega tagasi teatas Instagram, et nad arendavad veel ühte funktsiooni, mis aitab netisõltuvuse vastu. Nimelt, sotsiaalmeediasõltuvus on maailmas laialdaselt leviv ning Instagram soovib oma mainet parandada ja näidata kasutajatele, kui palju nad oma aega Instagramis surnuks istuvad.

Tänu uuele funktsioonile, mis varsti kasutajate telefonidesse jõuab, saavad inimesed seada endale piiranguid. Nimelt, kui kasutaja seab endale piirangu, et veedab Instagramis pool tundi, siis pärast kindlaks määratud aega sulgeb rakendus end automaatselt.  (Allikas: technocrunch.com)

Praeguste andmete põhjal pole veel teada, millal uued funktsioonid täpselt kasutajateni jõuavad, kuid üks küsimus jääb õhku. Kas lõputu feed’il skrollimine ja üleliigne telefonikasutus saab lõpuks läbi? Seda näitab ainult aeg.

 

 

ehk Wise Gadgets on tehnoloogiahuviline, kelle elu eesmärgiks on ühendada kõik vanaemad võrku. Pole möödunud päeva, kus tehnika-laadset vidinat pole katsunud. "2012. aastal hakkasin filmima videoid YouTube'i portaali ning praeguseks hetkeks olen vaadatud tehnikapersoon, kogudes fänne kõikjalt maailmast," selgitab ta. "Üks hea sõber on öelnud mulle kord, et ma hingan ja söön tehnoloogiat. YouTube, Facebook, fotograafia, videod ja tehnoloogia on üks väga suur osa igapäeva elust."