Apple’i fännid võite tõmmata 12. septembrile ringi peale, sest välja tuleb kaks iPhone XSi.

 

Pikalt oodatud Apple’i selle aastane üritus on juba mõne päeva pärast ja tehnoloogiaringkondades liikuvad sahinad muutuvad järjest valjemaks. Teeme kokkuvõtte enimkõlanud kuulujuttudest.

 

Apple andis teada, et uued iPhone’id saavd avalikuse ette toodud 12. Septembril

 

Kutse

 

Vaadates Apple’i poolt väljastatud kutset, näeme sõnamängu “Gather round”, mis vihjab uuele Apple’i ümmargusele peakorterile. Kuid kas tuleb välja ka uusi tooteid, mis saavad ümmarguse disaini? Seda peame ootama ja vaatama.

 

Uued iPhone’id

 

Selle aasta alguses hakkas levima kuulujutt, et Apple seisab probleemi ees uute telefonide nimetamisega, sest neid pidi väidetavalt välja tulema kolm. Praegusel hetkel oleme teada saanud kahe nimed, mis saavad endale nimeks iPhone XS, kui lähtuda 9to5Mac andmetele.

 

Disain

 

Allika alusel lekkinud fotode järgi võime juba praegu üsna kindlalt väita, et telefon näeb sarnane välja eelmise aasta mudeliga, ehk ekraan on servast servani ulatuv, vertikaalse asetusega kahe silmaline kaamera, klaasist korpus ning kodunuputa esikülg. Värvidest tuleb valikusse arvatavasti kuldne (lõpuks)must ja hõbedane.

 

Ekraan

 

Uued iPhone XSid saavad ekraanimõõduks 5.8” ja 6.5” ning need kaetakse OLED ekraaniga. OLED ekraanid on head, kuna mitmete testide järgi on need energiatõhusamad, kontrastsemate värvidega ja mitmeid kordi õhem kui teised sarnased ekraanid.

 

 

Uus iPhone XS mudeli ülevaade on saadud tänu 9to5Mac leitud lekkele uutele tootefotodele.

 

Apple Watch

 

Peale iPhone XS lekkele avastasime ka uued Apple Watchid, mille ekraan on lõpuks äärest-ääreni. Ekraani suurus on 15% tõusnud ja näeb sarnane välja iPhone X disanile. Tundub, et nutikellad on jõudnud ka sinna maale, kus maaletoojad hakkavad tootma äärest-ääreni ekraane.

 

 

Uued iPhone’id avalikustatakse 12. septembril Eesti aja järgi kell 20.00. Hoidke silm peal Digitargal, et püsida kursis uusimate tehnoloogia trendidega!

 

ehk Wise Gadgets on tehnoloogiahuviline, kelle elu eesmärgiks on ühendada kõik vanaemad võrku. Pole möödunud päeva, kus tehnika-laadset vidinat pole katsunud. "2012. aastal hakkasin filmima videoid YouTube'i portaali ning praeguseks hetkeks olen vaadatud tehnikapersoon, kogudes fänne kõikjalt maailmast," selgitab ta. "Üks hea sõber on öelnud mulle kord, et ma hingan ja söön tehnoloogiat. YouTube, Facebook, fotograafia, videod ja tehnoloogia on üks väga suur osa igapäeva elust."