Samsungi uue põlvkonna volditavad telefonid, unpacking 10. augustil

#samsung
2 min lugemine

Uutest Samsungi volditavatest telefonidest on sahistatud juba pikka aega. Nüüd aga on ka ettevõte ise kinnitanud, et 10.08.2022 toimuval üritusel tõmmatakse seadmetelt kate ja maailm saab paari volditava ekraaniga telefoni võrra rikkamaks.

 

Täpsemalt ilmus Samsungi kodulehele bänner, millel on üllatavalt selgelt kujutatud uue põlvkonna Flip ja kuupäev 10.08.2022. Kuna ka praeguse põlvkonna seadmeid tutvustati augustis, siis tundub kõik loogiline. Lisaks bännerile on ettevõte hakanud saatma ka e-kirju sisuga, et 10-ndal augustil toimub Unpack nimeline üritus ning kasutab seejuures sama Flip-ile viitavat pilti.

Selles osas aga, mida uutelt seadmetelt täpsemalt oodata, on saladuseloor veel päris tihe. Avaldatud pildi põhjal võib aimata, et Flip on põhikujult jäämas samaks. Sõrmejäljelugeja on endiselt külje peal ning kuna muutusteta tundub ka ekraani hing, siis võib eeldada, et ekraan on samasuguse ehitusega. Mis tähendab siis pisikest vagu murdumiskohal.

Üldjoontes ja puhtalt ennustades võib eeldada, et uuel Flip-il on senisest parem kaamera. See on nimelt praegusel põlvkonnal üks nõrgemaid kohti ning ei paku telefoni hinnaklassi arvestades sobivat tulemust.

Samuti on loodetavasti turgutust saanud aku, sest ka see kippus aktiivsemate kasutajate jaoks pisut nõrgaks jääma.

Mis puudutab aga Flip-i suuremat sõsarat Fold-i, siis, jällegi vaid ennustades, on eelduste kohaselt suuremaks venitatud selle seadme välimist ekraani. Seda oli nimelt praegusel pisut ebamugav kasutada, kuna see oli liiga kitsas. Samuti võib panustada sellele, et ka siin on tegeletud kaamerate osakonnaga. Seda seetõttu, et sama ettevõtte hetke lipulaeva S22 ultra kaamera on väga-väga hea.

Kindlasti on üht ja teist uutel mudelitel veel parendatud, kuid täpsemalt saame muidugi teada siis, kui telefonid tutvustatud on.

Tähtis on aga see, et Samsung peab volditavate ekraanidega telefone perspektiivikaks ja jätkab nende arendamist. See aga tähendab, et pikemas plaanis muutuvad need levinumaks ja odavamaks.

Lisaks ei tasu unustada, et koos nutitelefonidega esitletakse tõenäoliselt ka uusi Samsung Galaxy Wear käekelli.