Pressikonverentsi video lisatud! Telia Eesti nägu on noortepärane, aktiivne ja värviküllane


Digitarga online-blogi eile, 19. jaanuari õhtul alanud muutustest, kui EMT ja Elion said ühtseks Teliaks. Jälgisime Telia esimese ööpäeva lugu algusest peale.

“Äriregistris on täna hommikul muutunud Eesti Telekomi ärinimi Telia Eestiks,” kirjutas Postimees Online 19. jaanuaril kell 16.23. Meediakanalid said õhtul ka kutse osaleda 20. jaanuaril kell 11 algaval pressikonverentsil, kus uue ajastu telekommunikatsiooniettevõte tutvustab oma värsket nägu ja värskeid pakkumisi.

2014. aasta septembris ühendasime Eesti juhtivad tehnoloogiaettevõtted EMT ja Elion, liites mõlema ettevõtte tugevused ja töötajate kompetentsid, teatas Telia Eesti (endise Eesti Telekomi) juhatuse esimees Dan Strömberg 19. jaanuari õhtul Digitargale. “Ühinemise eesmärk oli lihtne – pakkuda klientidele valikuvabadust ja võimalust mõlema ettevõtte teenuste kasutamiseks.”

Tema sõnul võttis ettevõte liitumisel selge suuna – luua uue põlvkonna IT- ja telekommunikatsiooniettevõte. “Kuigi oleme alles selle teekonna alguses, on aeg keerata uus lehekülg Eesti telekomiturul ning tutvustada meie arengu värskemaid uudiseid: uut nime, nägu ja sellega kaasnevaid suurepäraseid pakkumisi klientidele (märksõnadeks rändlus, internet ja TV).”

Esimesed EMT ja Elioni majad on saanud uue Telia Eesti ehteisse

 

A photo posted by Telia Eesti (@teliaeesti) on

Telia Eesti nägu on noortepärane, aktiivne ja värviküllane

Täna avalikuks saanud muutus on vaid jäämäe veepealne osa: telekomi-ettevõttena teeb Telia Eesti kõik selleks, et olla nüüd veelgi lähemal oma kliendile, kinnitas Telia Eesti juhatuse esimees Dan Strömberg tehnoloogiaportaalile Digitark antud intervjuus. Ta sõnas, et uue logo värvikus vaid toetab uue generatsiooni telko-ettevõtte ehitamist.

Telia Eesti juhatuse esimees Dan Strömberg annab eksklusiivintervjuud tehnoloogiaportaalile Digitark.
Telia Eesti juhatuse esimees Dan Strömberg andis õhtul eksklusiivintervjuu tehnoloogiaportaalile Digitark.

“Me oleme astunud täna esimese sammu,” ütles Strömberg intervjuus Digitargale. “Klientide vajadused ja ootused on Telia Eesti tegevuse keskmes veelgi selgemalt sõnastatud, ettevõte pakub juba täna uut digitaalkogemust. Pakume seda uut kogemust nii eraklientidele kui ka äriklientidele,” sõnas ta.

“Me küll muutume ka sisemiselt, aga me teeme seda ju kõike ikkagi klientide vajadusi silmas pidades, töötades välja teenuseid, mis aitavad elada tervislikumalt, kvaliteetsemalt,” selgitas Strömberg muutuste perspektiivi. “Oleme võtnud parima EMT-st ja parima Elionist ning loonud ühe tervikliku ettevõtte.”

Strömbergi sõnul seisneb Eesti ilu selles, et siia on juba loodud keskkond, mis järgib igati e-ühiskonna põhimõtteid. “Peaksime seda teekonda jätkama, pakkudes lisaväärtust e-ühiskonnale, astudes järgmisi olulisi samme, viies teenuseid uuele paremale tasemele.”

Strömbergi sõnul arendab Telia Eesti teenuseid, mis on e-ühiskonna põhimõtetega seotud, lähtudes sellest, kuidas me elame, kuidas me töötame ning kuidas me arendame ettevõtlust. “Ilma tehnoloogiliste piirideta – enam ei ole vahet, kus me neid teenuseid kasutame ja millises võrgus, seega oleme järjest sõltumatumad asukohast ja tehnoloogiast.”

uusveebDomeenid emt.ee, elion.ee ja telekom.ee suunduvad hommikul aadressile telia.ee

Hetkel uuendatakse ka Telia Eesti veebi. Senine Telekom.ee suundub automaatselt peagi Telia.ee värske ilme saanud veebilehele.

  • Lisaks on uue koduaadressi saanud ka senise EMT ja Elioni Instagrami-konto, mis nüüd asub aadressil Instagram.com/TeliaEesti
  • Instagramis saab muutusi ja emotsioone jälgida ka hashtag’i ehk teemaviite #elusonvärvi all! Jaga ka sina värvilisi hetki!

Digitark käis Tallinnas Viru keskuse EMT ja Elioni esinduses vahetult enne seda, kui see muutuma hakkas.

Senised EMT ja Elioni valguslogod asenduvad samm-sammult uutega

Veidi peale südaööd lõi Telia Eesti peamaja seinal särama logo, mis tähistab uue telko-ettevõtte sündi.
Veidi peale südaööd lõi Telia Eesti peamaja seinal särama logo, mis tähistab uue telko-ettevõtte sündi.

EMT võrgutunnus muutus mobiilis Teliaks

Kõik on korras! Kui seni oli võrgutunnus EMT, siis nüüdsest Telia
Kõik on korras! Kui seni oli võrgutunnus EMT, siis nüüdsest Telia.

Et hommikuks oleks kõik uus, põnev ja rõõmus…

image1

image4

image3

image2

SUHTLUS.EE SAAB UUE NIME – ONLINE.EE

20. jaanuaril muutub ka veebikeskkonna Suhtlus.ee nimi ning selle asemel tuleb kasutusele Online.ee. Koos nimevahetusega muutub keskkond kasutajasõbralikumaks ja kiiremaks.

Telia on oma esimeste uute pakkumistega jõudnud juba ka tänavapilti

Sinu elu. Sinu moodi. #elusonvärvi

A photo posted by Telia Eesti (@teliaeesti) on

Telia Eesti uutes värvides veebilehekülg on üleval!

nyyd-telida

Vaata videot!

Digitark öö koos Telia tulemisega – vaata, kuidas ja milliseks transformeerusid senised EMT ja Elioni esindused. Kohe, kohe avavad esimesed värvilisse kuube ehitud Telia Eesti esindused kaubanduskeskustes uksed.

Kuidas vahetusid valguslogod?

Telia Eesti uusi põnevaid ja kasulikke pakkumisi klientidele on juba näha ka tänavapildis

 

Uues kuues Telia esindused on avatud!

Ka EMT ja Elioni autod said ühtse Telia sümboolika peale

Telia Eesti valdkondade juhid räägivad sellest, mis ja kuidas hakkab juhtuma