Inspira + pakub haaravat telesisu nii Eestist kui välismaalt

#Inspira #telia tv
3 min lugemine

Telia TV kliendid pääsevad tasuta ligi keskkonnale Inspira +, kust leiab nii Inspira kanali originaaltoodangut, sarju kui ka filme ning pakutav sisu uueneb pidevalt.

 

Selles loos vaatame üle mõned põnevad valikud, mida Inspira + hetkel pakub.

Meeleolukad kodumaised reisisaated

Ilmselt on paljud mingil hetkel nautinud kahe kange, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, rännakuid Indias, Venemaal, Ameerikas või hoopis kuskil mujal. Samuti on ilmselt paljud kaasa elanud Tuuli Roosma ja tema pere aastale Siberis, Iraanis, Austraalias jne.

Nüüd on võimalus neid kõiki saateid uuesti vaadata. Inspira+-ist näeb nii „Meie aasta…“ kui ka „Kaks kanget…“ mitmeid hooaegasid, kus vaatajaid kosutatakse eksootiliste kohtadega, hoogsa kulgemise ja lõbusa huumoriga. Kui ise parajasti reisile minna ei saa, siis vähemalt telepildi vahendusel saab uusi paiku avastada ja teadmisi ammutada.

„Interstellar“

Hiljuti lisandus Inspira+ keskkonda režissöör Christopher Nolani film „Tähtedevaheline“ („Interstellar“), mis esilinastus 2014. aastal. Viiele Oscarile kandideerinud ulmeseiklus leiab aset lähitulevikus, mil Maa on muutumas inimasustuse jaoks sobimatuks paigaks. Uurijate grupp läheb enneolematule ekspeditsioonile väljaspoole päikesesüsteemi, et leida uut, inimkonnale eluks sobilikku planeeti. Kõik ei kulge aga sugugi sujuvalt.

Tegemist on hästi tehtud ja põneva linateosega, mis haarab vaatajad kaasa ja võlub lisaks kõigele muule ka oma eriefektidega. Muljetavaldav on ka näitlejate nimekiri, kuhu kuuluvad teiste seas näiteks Matthew McConaughey, Anne Hathaway ja Jessica Chastain.

„Sassis“

Kodumaise sisu ja komöödia entusiaste rõõmustab Inspira +-is originaalsari „Sassis“, mis räägib ootamatult üksikemaks jäänud naisest, kellel tuleb peale abikaasa kadumist oma elu uuesti üles ehitama hakata. Olukorda ei tee kergemaks ka ukse taga olevad politsei ja ajakirjanikud, kes teatavad Evelinile, et tema mehe vastu on algatatud juurdlus korruptsioonikahtlustusega. Lisaks painavad naist mured seoses kahe teismelise kasvatamise, tühjeneva rahakoti ja meessuhetega.

Eluline sari haarab kaasa oma hea loojutustusega ning on kiidusõnu pälvinud nii kriitikutelt kui ka tavavaatajatelt. 2022. aastal valiti „Sassis“ EFTA-l parimaks teleseriaaliks. Peaosatäitja Ragne Pekarev sai ka parima naisnäitleja tiitli. Sel aastal on sari nomineeritud parima teleseriaali ning mees- ja naisnäitleja tiitlitele.

„Harry Potteri“ filmid

Kõikidel võlurifännidel või nostalgiaradadel seigelda soovijatel tasub pöörata pilgud „Harry Potteri“ filmide poole. Inspira+-is on olemas kõik kaheksa filmi, nii et soovi korral saab isegi korraliku Harry Potteri maratoni teha.

J.K. Rowlingu bestseller’itel põhinevad filmid ilmselt pikemat tutvustamist ei vaja – filmide keskmes on pealtnäha täiesti tavaline poiss Harry, kes pärast vanemate traagilist surma kolis oma õelate sugulaste juurde. Ühel päeval aga hakkavad Harry’le saabuma salapärased kirjad ning selgub, et ta on võlur. Nii asubki Harry Sigatüüka kooli õppima.

„Harry Potteri“ filmid on professionaalselt ja põnevalt tehtud ning sobivad vaatamiseks kogu perele.

 

Artikli päises kasutatud foto: themoviedb.org

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.