Inspira näitab homme Anett Kontaveiti lahkumismängu otseülekannet

#Inspira #telia tv #tenniseõhtu
1 min lugemine

Laupäeval, 11. novembril peab Anett Kontaveit Tallinnas oma profikarjääri lahkumismängu, millele saab kaasa elada Telia Inspira kanali vahendusel.

 

„Anett Kontaveiti suur tenniseõhtu“ otseülekanne algab Inspira kanalis laupäeval, 11. novembril kell 16:00.

Suur tenniseõhtu algab tennisematšiga, kus Anett Kontaveit kohtub väljakul maailma tippmängija, Tuneesiast pärit Ons Jabeuriga.

Lisaks teeb Anetiga pikema intervjuu Roald Johannson, kellega koos mõtestatakse tipptennise võlusid ja valusid ning räägitakse eduga kaasas käivast vastutusest ja pingest.

Telia televisiooni ja meelelahutuse valdkonna juhi Birjo Kiige sõnul tekitab Anett Kontaveiti homne lahkumismäng kahetisi tundeid.

„Ühest küljest oleme me kõik loomulikult väga kurvad, et Aneti vägevatele tennisemängudele ei saa enam kaasa elada, olgu selleks siis Eestis kas või öö. Samas oleme talle ääretult tänulikud kõigi nende emotsioonide ja hetkede eest, mida ta on oma suurepärase karjääri vältel meile pakkunud. Ning loomulikult teeb heameelt ka see, et saame Aneti lahkumismängu näidata just Inspira kanalis, kus on tema viimaste aastate tenniselahingutele kaasa elanud kümned tuhanded eestlased,“ lisas Kiik.

Homsele mängule saab kaasa elada Telia TV vahendusel nii teleris, Telia TV äpis kui veebilehel.

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.