Algasid uue kodumaise sarja „Elu võimalikkusest maal“ võtted

#Elu võimalikkusest maal #Inspira #sari #telia tv
2 min lugemine

Eesti Rahvusringhäälingu ja Telia koostöös on valmimas uus kodumaine draamasari „Elu võimalikkusest maal“, mille võtted äsja Eestimaa suves algasid.Uue lavastusliku sarja keskmes on noor paar, kes otsustab seljataha jätta oma senise turvalise elu linnas ning kolida maale. Ekstsentriliselt vanaonult ootamatult päranduseks saadud mõis keset Eestit annab noortele linnainimestele võimaluse ümber hinnata oma krahhi suunas kulgev tööelu ja panna end proovile väljaspool seniseid mugavaid mustreid.

Suured idealistlikud plaanid ei kulge siiski nagu loodetud, sest raha sulab võluväel ja pidevad väljakutsed toovaid pingeid nii suhetes teineteise kui ka kogukonnaga.

„Elu võimalikkusest maal“ on absurdihõnguline ja samas romantiliste elementidega draamakomöödia, milles peegelduvad ajale iseloomulikud teemad.

Sarjas teeb kaasa silmapaistev näitlejateansambel, teiste seas Helena Lotman, Mikk Jürjens, Evelin Võigemast, Meelis Rämmeld, Maiken Pius, Priit Pius jt. Sarja stsenaristid on Laura Kalle ja Ott Kartau, režissöör Liis Lindmaa, produtsent Anatoli Tafitšuk.

Fotod: Anniki Allvee

Telia televisiooni ja meelelahutuse valdkonna juht Birjo Kiik usub, et „Elu võimalikkusest maal“ võetakse kohaliku telepubliku poolt soojalt vastu. „Uuel sarjal on eduks olemas kõik vajalikud eeldused, alustades läbivast teemast ja žanrist ning lõpetades tugevate näitlejate ja võttemeeskonnaga. Loodetavasti kuuleme uue sarja nime ka järgmise aasta EFTA galal,“ ütles Kiik.

Sari valmib Eesti Rahvusringhäälingu ja Telia koostöös ning linastub esmalt Telia Inspira kanalis 2023. aastal ning ERR-i ekraanidele jõuab 2024. aastal.