Arvatakse, et iPhone’i omanikud on teistest rikkamad

#apple #iPhone #uuring
1 min lugemine

USA-s läbiviidud uuring näitab selgelt, kuidas inimesed loovad endale eelarvamused ja kuvandi iPhone’i nutiseadmete omanikest.

 

Chicago ülikoolis tehtud uuringust selgus, et inimesed, kellel on iPhone, on eelarvamuste järgi rikkamad kui teiste telefonide omanikud. Uuring viidi läbi 2016. aastal, mil iPhone’id olid veel nutitelefonide müügitabelites kõrgeimal kohal. Kuid aastatega on Androidi nutiseadmed muutunud mitu korda paremaks.

Uuringust järeldub, et Apple’i nutiseadme omamine annab märku sellest, et selle omanik on rikas. Uuringus osales 6394 inimest, kellest osaga tehti kvalitatiivseid ja teise osaga kvantitatiivseid uuringuid. Andmete analüüsimise käigus võeti arvesse ka leibkonna keskmine sissetulek.

 

Allikas: http://www.nber.org/papers/w24771#fromrss

 

Uuringusse põhjalikumalt süvenedes võib leida nii mõndagi üllatavat.

uuring võimaldab välja tuua, milliste asjade omamine on eri aegadel olnud rikkuse näitaja.

Nimelt, meenutamaks minevikku, on huvitav teada, et brändide konkurentsis oli 1992. aastal esikohal Grey Poupon Dijoni sinepi ning 2004. aastal Land O’Lakes Regulari margariini kasutamine.

 

ehk Wise Gadgets on tehnoloogiahuviline, kelle elu eesmärgiks on ühendada kõik vanaemad võrku. Pole möödunud päeva, kus tehnika-laadset vidinat pole katsunud. "2012. aastal hakkasin filmima videoid YouTube'i portaali ning praeguseks hetkeks olen vaadatud tehnikapersoon, kogudes fänne kõikjalt maailmast," selgitab ta. "Üks hea sõber on öelnud mulle kord, et ma hingan ja söön tehnoloogiat. YouTube, Facebook, fotograafia, videod ja tehnoloogia on üks väga suur osa igapäeva elust."